Tavoline per zyre dhe per kafe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP Palma 13 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
Shitet tavoline per zyre dhe per kafe , cmimi i tavolines per zyre dhe per kafe varet nga dimensionet qe kerkohen po ashtu edhe ngjyrat sipas deshires suaj, per me shume ejani dhe vizitonani , gjendemi tek rruga Bill Clinton perballe stacionit policor 4 ( ish NoviDomi) ne Prishtine, NTP Palma,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim