Aparat mjeksorë - CERAGEM

Shitet nga: kaltrina,mehmetii@live.com 06 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Ceragem është produkt global i rekomanduar nga shumë mjekë,punon dhe ndikon në katër pjesë të ndryshme të trupit: pjesën e këmbëve, qafës, barkut dhe shpinës terapia realizohet duke marrë nxehtësinë infra të kuqe nga gurët , e cila është projektuar për të rritur qarkullimin e gjakut në ato zona duke rritur energjinë. Ceragem shëron 99% të sëmundjeve siç janë: dhimje koke,dhimbje lukthi,diabetin,hemoroidet,infeksione të ndryshme në tërë trupin dhe dhëmbje të boshtit kurrizor.
Aparati është i paisur me të gjitha paisjet mbështetëse dhe shitet me një çmim sipas marrëveshjes.
Tel : 044 855 848
Email : kaltrina.mehmetii@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim