Ceragem aparat per masazhum dhe kurimin e semundje

Shitet nga: Istref 20 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Ofrojë paisje masazhuese me gurë Paisja Masazhuese me gurë JADE(Zhade) Linku se si përdoret paisja masazhuese: http://ceragemindia.in/CeragemCpmpactUse.aspx PAISJET JANE TE REJA DHE KANE GARANCION. Paisja masazhuese shëron shumë sëmundje. -Kokëdhembjen,pagjumësinë,të ftohtit,hipertensionin,amnezinë,epilepsinë; -Alergjinë,sëmundjet e veshit,të pamurit,aknet; -Astmen,bronkitin,sëmundjet e qafës,sëmundjet tiroide,sëmundjet e zemres; -Te ftohtit epidemik,tuberkulozin,ethet,anemin,ulceren,gastrititin; -Reumen,infertilitetin,uremin,diarren,sëmundjet toksike,sëmundjet e shpinës: -Largon stresin,lodhjen dhe plogeshtine; -Ngrit imunitetin në organizëm,pastron gjakun; -Zvogëlon sheqerin dhe yndyrën(kolesterolin) në gjak,si dhe bën shërimin e shumë sëmundjeve të tjera;
Çmimi i negociushem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim