INKUBATOR Mjekësor

Shitet nga: Fitim 04 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten dy INKUBATOR mjekësore te sapo ardhur nga Austria gjendje perfekte dhe shum pak te perdorur .
Inkubatoret jan te firmes me te mir per inkubator mjekesor Memmert kush merret me kete veprimtari e din me mir, per mbjellen e Urino kulturav Shtriso etj etj dhe jan te kapacitetit te madh dhe shiten me qmim me lir se te vogel.
Telefon:044/569/252 mundeni edhe Viber.
Fitim Gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim