Inventar per Barnatore

Shitet nga: rrushe Lajqi 14 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten raftet per barnatore, arsyeja sepse biznisi esht mbyllur dhe ne jemi shperngulur jasht shtetit, invertari esh ne gjendje te rregullt dhe aspak I demtuar siq po I shihni dhe ne foto
Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin me posht , qmimi simbas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim