Ordinanca stomatologjike komplet me te gjitha mj..

Shitet nga: prodent 11 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
KARRIGA STOMATOLOGJIKE ME KAMER INTRAORALE ,STERILIZATORI,KOMPRESORI,MJETET PUNUESE DHE BASHK ME ENTERIERIN{KOMPLET ORDINANCA }
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim