Ordinanca stomatologjike komplet me te gjitha mj..

Shitet nga: prodent 09 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shitet ordinanca stomatologjike komplet me te gjitha mjetet dhe enterier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim