Paisje per laborator

Shitet nga: Xheladin 25 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shes paisjet komplet per laborator:
per biokimi dhe hematologji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim