Pajisje Stomatologjike

Shitet nga: Eduard 26 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten pajisjet dentare matrica te plastikes per krijimin e mureve te rrejshme te dhembet, jane shume te pershtatshme dhe praktike. Vendoset me ane te danave qe jane te posaqshme. Gjithashtu i kan edhe kunjat interdental.

Cmimi sipas marreveshjes dhe per me shume info na kontaktoni ne numrin e shfaqur ne shpallje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim