Pajisje stomatologjike

Shitet nga: Eduard 26 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shitet pajisja stomatologjike

1. Mix star ( Perziers i optuzilit ose materialit per marrje te mases) i importuar nga gjermania.

Cmimi sipas marreveshjes dhe per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit te shenuar ne shpallje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim