Peshore per laborator dhe argjentari

Shitet nga: gfgg ggg 08 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shesim dhe servisojm peshore per laborator dhe argjentari
VIBRA

Modeli: AJ-320CE
Min: 0.5g
Max: 3200g

Peshoret jane te reja dhe me dokumentacion te rregullt.Prodhim nga Japonia
Peshoret jane te lejuara nga Agjencioni Metrologjik i R.Kosoves.
Cmimi me TVSh = 620 Euro.

Per me shume info. www.ge-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim