Rafta per barnatore

Shitet nga: RB 29 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shes Inventarin e barnatores me qmim te volitshem, njekosisht leshoje edhe lokalin me qira me qmim te arsyeshem, lokali gjendet ne lokacionin ku nuk ka afer barnatore dhe eshte i pershtatshem edhe per biznese tjera.
Informatat ne numer telefoni 044 377 45o dhe 049 545 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim