Shes karriken stomatologjike SIRONA-SIEMENS-Ndrrim

Shitet nga: Shefik 27 Dhj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shes karriken stomatologjike Sirona-Siemens me turbinë,kundërkand,pjesament,kavitron,termokauter dhe karrik terapeutike.
Èshtë në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike.
Mundësi ndrrimi me veturë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim