RISI, RISI, ULESE, KARRIKA PER SALLA OSE STADIUM

Shitet nga: flori 25 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shesim ulese(karrika),te perdorura gjendje shume te mire po thuajse te reja te Metalit dhe VIP komplete sallen, afer 4.800 cope, uleset gjenden ne gjermani dhe jane me nje qmim shume te volitshem per tregun Kosovar.

Per me shume informata :
Florim Gashi
tel: 004917621053549


http://www.rakuten.de/produkt/mosaik-netzwerk-stadion-sitz-metall-tribuenensitz-stadionbestuhlung-stadionsitze-stadionstuhl-stadium-seats-1147600871.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim