3000 litra

Shitet nga: zenaterm 28 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet rezervari per naft ose uj 3000 litra stufa elektrike 36 kw dhe breneri per naft 60kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim