Aparat i kafesë De Longhi

Shitet nga: De Longhi 08 Pri 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet aparati i kafesë nga firma De Longhi. Aparati është në gjendje të rregullt dhe aspak i përdorur, i ardhur nga Gjermania.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim