Biznesin internet caffe komplet

Shitet nga: Kompjuter 25 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR   11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 20 KOMPJUTERA KOMPLET ME MONITORA 20" Jane ne gjendje teper te mire dhe shum te shpejt
Biznesi ka 20 Karriga Tavolinat e punuara extra per
gaming maus pada Razer ,Mausa jan te perzier Logitech etj,

Biznesin e shes per arsye personale


HP Z400 QUAD CORE XEON
Proccesor 8x2.67 GHZ
RAM MEMORY 6 GB
HARD DRIVE 250 - 500 GB
DVD RW
Grafika 2 GB DDR5 256 Bit10 KOMPJUTERA JANE

HP XW 4600 TOWER
Prcocesor Core 2 Quad 4x2.5 GHZ
Ram Memory 4 GB
Hard Drive 80 GB
Grahpicord INVIDIAMonitorat 20" HP

049 70 27 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim