Der per depo me ftofje (magacin frigorifer)

Shitet nga: magacin 10 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Dera eshte e kompletuar me llagera me brav dhe me rom

Dimenzionet shihen ne foto per me shum informata telefononi 044193505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim