Drita Ekonomike LED Me amstrong te montuara

Shitet nga: kenan 02 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
97 copa Drita Ekonomike LED Me amstrong te montuara dhe 6 copa zerim per llokal me amstrong

te gjitha zbashku 600 €

045 210 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim