Drita Ekonomike LED Me amstrong te montuara

Shitet nga: Kenan 30 Qer 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
97 Drita Ekonomike LED 20 w Me amstrong te montuara dhe 6 zerus me amstrong te montuara

nuk i japum ndamas komplet

Copa 3 eu

Per ma Shum viber - +377 45 210 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim