Elektromotora 7.4KW DHE 1Kw dhe 0.75 reduktor

Shitet nga: Xoni 19 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Elektromotor: 7.5kw 1457rr.
Motor me reduktor 1kw

Te gjitha jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim