Furrë Buke

Shitet nga: Kushtrim 10 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Furre buke - BONGARD

Furre buke me energji elektike dhe me kater hapsira per pjekje
Dimenzionet:
1.60 x 0.80 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim