Gjeneratori 5 kw dhe gjadra qe vendosen ne muri 4m

Shitet nga: arber 16 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet gjeneratori diesel i 5 kw dhe gjadra per lokale terasa oborre etj me gjatesi 4m dhe gjersi 2.5 m .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim