Internet caffe dhe bilardo

Shitet nga: xxxxxxxxxx 19 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Internet caffe dhe bilardo.Jane 10 kompjutera dhe nje bilardo kompjuterat vine komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim