Inventar hotelier.restoran senndwich.bar. kafiteri

Shitet nga: Albert 26 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet inventari 10 tavolina të brendshme me 40 karrika , 4 tavolina te jashtme me 16 karrika ,banaku 3 metra gjatsi me kuzhine 3 metershe , skara me pline dhe ventillim, aparat kafes me mullir, dhe nje frigorifer per ngrirje, dhe nje raft i buke me dere xhamit .dy autoparlant te mdhej per zerim me usb apo kabell . Te interesuarit te me kontaktojn ne mob 045243492 viber 0037745243492 apo email denvers3431@gmail.com inventari shitet komplet s'ndahet ne pjese .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim