Inventar per hoteleri restorante lokali kafiqa T..

Shitet nga: toti 22 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
skara friza rekllama mikroval auba frigorifer të mbajtur të nxehtë për patate shum send te ndrydhme
tha jan bler te reja dhe me qmim te lart por shiten shummm lir qmime shum tevolitshme,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim