Invertar dhe paisjet per hamburger

Shitet nga: Ehad 18 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes invertarin dhe paisjet per hamburger , te gjitha paisjet jon ngjendje te rregullt , dhe jan gati per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim