Invertari

Shitet nga: Afrim 07 Sht 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet invertari i gatshem per gjelltore dhe qebaptore per me shum informata na telefononi ne nr 044260093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim