Invertari

Shitet nga: Afrim 07 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet invertari per gjelltore dhe qebaptore per me shum informata na kontaktoni ne nr 044260093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim