Kallepa per prodhimin e rezervarve te ujit

Shitet nga: Arben 14 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes kallepat per prodhimin e rezervarve te ujit nga poliesteri, te kapacitetit nga 500 liter deri ne 5000 liter. Gjindemi ne Prishtine - Sofali

CMIMI ME MARREVESHJE

Mund te me kontaktoni edhe ne viber +377 44 256 662

dhe ne nr Ipko +386 49 903 871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim