Komplet furra e bukes

Shitet nga: Islam 24 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet furra e bukes me te gjitha paisjet percjellese si dhe me vetura. Furra eshte duke punuar dhe eshte ne gjendje shume te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim