MEGGER DET4TR2

Shitet nga: xhevat qerimi 11 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Instrument per matjen e rrezistences së tokzimeve të punës dhe mbrojtëse, për më tepër detaje na kontaktoni. I posaardhur nga SHBA. Qmimi ne amazon 1600 $ ku edhe mund ti shihni detajet.


Ground Resistance Tester

Rechargeable battery powered basic 4-terminal tester

DET4T2 Series
4-Terminal Earth/Ground Resistance Testers & Soil Resistivity Testers

- 2, 3 and 4 point testing
- Stakeless (clamp-on) testing capability
- ART (Attached Rod Technique) capability
- Multiple, user selectable test frequencies
- Resistance measurement range to
200,000 Ω
- IP54 rated
- Warning indicators prevent test failure
- Simple one button operation
- Included leads, stakes, and rugged carry case
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim