Makinë për shtypshkronjë

Shitet nga: Shtypshkronja 24 Pri 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Makinë për qepje të broshurave, revistave, katalogjeve me tel, TB 317.
17 stacione dhe qepje automatike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim