Makina dhe inventar për rrobaqepsi

Shitet nga: Afrim 16 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes makina për rrobaqepsi te firmes BROTHER Origjinal, të përdorura por ne gjendje shumë të mirë.
1. Makina te drejta me nje gjilperë- 4 copë (BROTHER),
2. Makina dy gjilpëreshe 1-copë (BROTHER),
3. Overlok me 5 penjë, 1-copë (BROTHER),
4. Makinë për prerje te materialit 1-copë (BESTMA-BLUE STAR),
5. Makine për vendosjen e sustave 1-copë (STAR),
6. Tavolina për prerje te materialit 5 metra e gjatë,
7. Rafta për rroba, 4 metra gjatësi,
8. Dy tavolina pune,
9. Një makinë rrobaqepsie shtepiake. etj.
10. Hekur për hekurosje.

Kontakti me telefon prej orës: 18.00h deri në 21.00h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim