Makina per Mobileri

Shitet nga: Besnik 25 Gsh 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Makineri per Mobileri
Brush dhe Trak Zamparuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim