Makina per mishtore dhe industri te mishit

Shitet nga: faruki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe viber +386 49 129 127
1.Vakum lini.
2.Klipse per salama dhe sugjuk.
3.Mbushse Robot Vemag 200L
4.Injektor me 38 gjilpera.
5.Furra me Rryme dhe Pline 3 copa.
6.Vakum i dores.
7.Llodomat per akull.
8.Kuter 120L
9.Tambler 2500L
10.Mbushse 60L
11.Kuter 45L
12 Mbushse Alpina 200L
13.Tavolina te Punes Rosfaj.
14 Kazana te Rosfajit 200 L
15.Mikser per mish 150 kg
15.Kazana te medhaj 1500 dhe 2000 L
16. Komore per ftofje 2copa x 6x4x2.8
17.Komore e jashtme 7.5x2.4x2.8.
18.Makine per Bluarje F140.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim