Makinat per prodhimin e Petëve për pite dhe të n..

Shitet nga: Feti 03 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten makinat për prodhimin dhe pjekjen e petëve për Pite për firma prodhuese
Për çdo informate me teper na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim