Pjesë për manikyr dhe pedikyr

Shitet nga: ola 21 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Pjesë për manikyr dhe pedikyr
Tryezë dhe karrige,shtrat për masazh,shtrat për depilim,topilice dylli dyfishtë,
dylli topilice i vogël,sterilizator,lupë për të lartësuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim