Printer RICOH Dhe Prerëse Elektrike

Shitet nga: Arti 09 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Printer Ricoh 3235C me tonera te harxhuar çmimi 200 euro .
Prerëse elektrike për prerjen e letres dimensioni 50 cm(prerësja ka nje defekt te vogël , të riparueshëm ) çmimi 350 euro .
Arsyeja e shitjes mbyllja e biznesit.
çmimet janë fikse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim