RAFTA PER BARNATORE

Shitet nga: ... 15 Maj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Raftat jane ne gjendje te mire dhe shume pak te perdorur

049368221
045344999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim