Rafta montues per Butik dhe Ortari

Shitet nga: Rafta 19 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten Rafta montues per butik dhe ortari ,

Raftat montues ka edhe ngjyra tjera me kombinime te drurit sasi te mjaftueshme per butik deri ne 1200 m2
Ndersa rafti per patika jon vetem 5 cope

Qmimi sipas parveshjes, dhe jam me qmim mjaft te favoreshem per arsye se jan zavendesuar raftet me rafte te reja.

Ju presim , ju lutem shkruani ne kete email adres

info@grandstore-ks.net, ose ne
049749663
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim