Rafta per pem dhe perime

Shitet nga: Naim 28 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Raftat jan shume te ruajture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim