Rafte-Arka-Vitrina-Frigorifera etj

Shitet nga: Faruk 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet komplet inventari per supermarket deri ne 1000m2 Rafta te murit 100 metra gjatesi. Rafta te mesit 200 metra gjatesi. Raftat jane prodhim te merxhanit te kualitetit dhe trashesise optimale. Frigorifer horizontal me ftohje2X2.4m+1x3.6m Tavoline per sherbim 3.cope. 3 Arka trak si dhe gjera te tjera komplet per fillim te veprimtarise afariste jane edhe Rafte te Tekstillit,per kepuce dhe te tjera. per nje Market deri ne1000m2.Xhenerator 70 kw etj.

Per info +386 49 129 127 apo Viber +386 49 129 127 Gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim