Riparim i Mobiljeve

Shitet nga: Perparim Imeri 28 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bejm Riparimin e mobiljeve Kauqave karrikave etj me Shtof Skaj dhe materiale te tjera cilesore te importuara ne Turqia .Per punen e kryer japim garancion Kontakti Viber :+37745 518 948
+37745 595 423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim