SHITEN RAFTET dhe MALLI PER MOBILSHOP

Shitet nga: BARBAROS BYLYKBASHI 21 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
SHITET MALLI ME RAFTET (INVENTARI) PER MOBILSHOP

RAFTET/INVENTARI: 600EURO
MALLI:600EURO

REKLAMA: 100EURO (nese blehet krejt malli vjen gratis)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim