Scaner conan dhe printer hp

Shitet nga: Scaner conan dhe printer hp 04 Jan 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten scaneri conan dhe printeri hp origjinale nga gjermanija.pak te perdorura por krejtesisht ne rregull.qmimi per secillen nga 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim