Shes Krevatin Profesional per Ordinance

Shitet nga: Bujari 30 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes Krevatin Profesional per Ordinance i perdorur

Krevati shtrohet dhe ngritet sipas nevojes...shiko fotot

Krevati ka ngjyre te bardhe mund te perdoret per shtepi,ordinace,spital etj,,,

Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim