Shes tehun per prerje te betonit

Shitet nga: syla 20 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes tehun per prerje te betonit
tehu osht i ri dhe i posaardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim