Shitet Inventari i Sony Playstation 3

Shitet nga: mili 25 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes biznesin komplet Playstation 3.. Inventari eshte shum pak i perdorur TV kan garancion edhe 1 vit pasi qe jane ble te ri.. Sony-it jane te ardhur nga franca qe te gjithe jane te paisur me qip dhe secili sony ka nga 10 loje me te reja.
Ulset e sony-ve jane dy lloje: ulse zakonshme banane dhe ulse luhatese enkas per sony

Pershkrimi i mallit:
Playstation 3slim - 6 copa secili me qip + 2 Sony te trash me CD
Joystic per PS3 - 20
Playstation 2 - 5 copa slim
Joystic PS2 - 20
TV - 6 copa 32" jane BEKO
2 TV Samsung - 52" Full HD
1 TV LG 52" Full HD
1TV SONY 52"
1 TV Panasonic per PS2 47"
1 TV Vivax 32"

24 Ulse
12 Tavolina
6 Tavolina te vogla
Sapareja per 4 veta jane 6 komplete
Piktura shum te bukura per SONY, flamura etj.

Binzesi eshte aktiv dhe i gatshem per te filluar per secilin qe eshte i interesuar ne kete veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim