Shporet per nxemje qendore

Shitet nga: Besnik Ramadani 03 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti per nxemje nxemje qendrore Central 23.I perdorur pak dhe ne gjendje shume te rregull.
Prodhuesi : CentroMetal
Fuqia:23 KW
Cmimi : 280 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim